Karol Sułkowski zadziwił wszystkich!

Przez ostatnie cztery dni w Krośnie odbywały się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików. UKS Płomień Limanowa reprezentowali: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Julia Domiter oraz Karol Sułkowski uczeń naszej szkoły.  

Drużynowymi Mistrzami Polski zostali młodzi zawodnicy Płomienia: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak oraz Karol Sułkowski. W grze deblowej Dawid Kosmal wraz z Miłoszem Sawczakiem stanęli na 2 stopniu podium przegrywając nieznacznie w piątym secie meczu finałowego.

Karol Sułkowski zadziwił wszystkich zdobywając brązowy medal w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików. Karol, rozpisany z 45 numerem startowym, awansował aż o 42 pozycje!

Wśród młodziczek Julia Domiter zajęła miejsce w przedziale 13-16, a w parze z Klaudią Karczmarczyk zajęła miejsce w przedziale 17-32.

Trenerzy młodych zawodników Albert Golonka, Wojciech Kosmal oraz Miłosz Sawczak nie kryli zadowolenia i satysfakcji z sukcesu podopiecznych.

Serdecznie gratulujemy !

Skip to content