Mikołajki dla uczniów ZSS nr 4

Już po raz trzeci dyrektor szkoły, pan Albert Golonka wraz z Radą Rodziców ZSS nr 4 oraz Radą Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 4, zorganizowali Festyn Mikołajkowy. Dzieci mogły spotkać się ze świętym Mikołajem oraz poszaleć na sali gimnastycznej. Głównymi atrakcjami zabawy było dmuchane  miasteczko, kostiumy świąteczne oraz kiełbaski z grilla.

Dziś (5 grudnia) panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Dzieci rozpoznały Go od razu – to Mikołaj. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie sprawiło im wiele radości i wrażeń. Po spotkaniu z Mikołajem na maluchy czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki do skakania oraz pyszne kiełbaski z grilla. 

We wspólnej zabawie uczestniczyły także przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1, których gościmy w naszych progach na czas remontu ich budynku. 

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

Dyrekcja ZSS nr 4 w Limanowej szczególne podziękowania składa na ręce sponsorów:

  • Państwu Małgorzacie Obrzut oraz Monice i Januszowi Etgensom, właścicielom Delikatesów Centrum Łososina Górna,
  • Państwu Halinie i Romanowi Dudkom, właścicielom firmy Laskopol,
  • pani Małgorzacie Smoter, właścicielce ciastkarni „Szarotka” z Młynnego,
  • pani Marii Guzik,
  • Państwu Marii i Janowi Bubulom, właścicielom sklepu „Kamraty”,
  • Państwu Dorocie i Grzegorzowi Wróblom,
  • pani Adeli Ogieli,
  • Radzie Rodziców ZSS nr 4 w Limanowej oraz Radzie Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 4,
  • panu Czesławowi Kozie, właścicielowi kwiaciarni „Kropka”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca, bez których ta impreza by się nie odbyła: rodzicom (pani przewodniczącej Rady Rodziców Agacie Kęsce, pani Małgorzacie Jonak, pani Patrycji Furtak, pani Wandzie Musiał, pani Małgorzacie Frączek, pani Annie Gołuszce) oraz nauczycielom sprawującym opiekę nad uczniami.

Skip to content