Bartosz Sułkowski III Miejsce w Polsce

W dniach 30.09-02.10.2016 r. w Krakowie został rozegrany I Grand Prix Polski kadetek i kadetów. Zmagania rozpoczęły się od  piątkowych eliminacji, które były prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączyli się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym w Ogólnopolskim Rankingu Kadetek i Kadetów po poprzednim sezonie w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowali się z eliminacji wojewódzkich.

Klub UKS Płomień Limanowa reprezentowali: Bartosz Sułkowski, Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak oraz Julia Domiter.

Ostatnio sukces odniósł Dawid Kosmal, który w młodszej kategorii wiekowej zwyciężył w I GPP młodzików. Dobra passa naszych zawodników niewątpliwie trwa dalej, gdyż w Krakowie Bartosz Sułkowski po fantastycznej grze zdobył III miejsce. Młodszy kolega Bartosza z klubu –Dawid Kosmal zajął VII miejsce.  Jest to niewątpliwie wielki sukces dla obydwu zawodników jak i całego klubu.

Milosz Sawczak oraz Julia Domiter niestety nie zdołali wyjść z grup do turnieju głównego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom!

dsc_03001-200x200

Skip to content