Bajtek w limanowskim parku

Wspaniały występ dzieci z Grupy Teatralnej Bajtek

29.05.2016 w limanowskim parku świętując Dzień Matki i Dzień Dziecka zaprezentowali się finaliści Dziecięcej Triady Artystycznej.

Z naszej szkoły wystąpili:  Ola Furtak (Mały Konkurs Recytatorski), Ola Zimniewska , zespoły: Pikolo, Trio (Śpiewające Dzieci), Grupa Teatralna „Bajtek Młodszy”, „Grupa taneczna Bajtka”, „Iskierki” i Grupa Teatralna z gimnazjum „I co wy na to” (Prezentacje Artystyczne).

Jak co roku na takim koncercie finałowym  wręczone zostały nagrody zwycięzcom Dziecięcej Triady Artystycznej w kategorii przedszkole i szkoła. W tym roku zwyciężyła nasza szkoła. Jest to niewątpliwie zwycięstwo „Bajtka” i jego opiekunek Danuty Ługowskiej i Jadwigi Kazana.

Bon 500- złotowy odebrała Danuta Ługowska z  dziećmi  z tej grupy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przywieźli dzieci na występ. Dziękujemy szczególnie tym rodzicom,  którzy pomagali nam w przewożeniu scenografii i rekwizytów: państwu Irenie i Piotrowi Ptaszkom, pani Renacie Zalewskiej i pani Sylwii Smoter.

IMG_0382 IMG_0385 IMG_0389 IMG_0395 IMG_0398 IMG_0408 IMG_0431

 

Skip to content