Tenis stołowy – Mistrzostwa Województwa

22.03.2016 r. w Zakliczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa szkół podstawowych w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W tych mistrzostwach wzięło udział 2 uczniów z naszej szkoły – byli to Karol Sułkowski i Filip Golonka. W zawodach tych wzięło udział 38 najlepszych chłopców z naszego województwa wyłonionych wcześniej z eliminacji powiatowych i rejonowych. Nasi zawodnicy uplasowali się na 6 i 17 miejscu, co należy uznać, za duże osiągnięcie ze względu na ich młody wiek ( klasa III i IV).

Wyniki:

  1. Kolasa Szymon – SP Waksmund
  2. Korczak Damian – SP Węgrzyce Wielkie
  3. Kosmal Dawid – SP Skrzydlna
  4. Kowalkowski Maciej – SP Krauszów
  5. Bogacz Wojciech – SP Kraków nr 29
  6. Sułkowski Karol – SP nr 4 Limanowa

………………………………………………………………………………..

17. Golonka Filip – SP nr 4 Limanowa

 

Skip to content