Tenis stołowy – Mistrzostwa Rejonu

23.03.2016 r., w sali sportowej przy Gimnazjum w Ropie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w indywidualnym tenisie stołowym, będące jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Województwa.  Prawo startu w finałach wojewódzkich uzyskało 6 najlepszych chłopców i 6 najlepszych dziewcząt z tych zawodów. W zawodach wzięło udział 23 chłopców i 23 dziewczyny z 4 powiatów wyłonionych wcześniej z eliminacji powiatowych. Wśród nich było 3 uczniów z naszej szkoły, którzy spisali się bardzo dobrze.

Wyniki:

 1. CHŁOPCY: DZIEWCZĘTA:

   

  1. Sułkowski Bartosz – G4 Limanowa 1. Odziomek Julia – G4 Limanowa
  2. Papież Filip – G4 Limanowa 2. Surdziel Małgorzata – G Grudek n/Dunajcem.
  3. Gębacz Marcin – G Słopnice 3. Chrobak Anna – G Szczawa
  4. Dziedzic Piotr – G1 Limanowa 4. Michalec Aneta – G Binarowa
  5. Szczepanek Wojciech – G Stróże 5. Surdziel Maria – G Laskowa
  6. Bulanda Tomasz – G Lipnica Wielka 6. Majoch Urszula – G Pisarzowa
Skip to content