Nasi wśród najlepszych

Wczoraj w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, Ziemi Limanowskiej i Ziemi Gorlickiej w 2015 roku.

Uczniowski Klub Sportowy – Płomień Limanowa może się pochwalić aż trzema statuetkami. 

Wśród najlepszych znalazł się Bartosz Sułkowski, zdobywając trzecie miejsce w kategorii Sportowiec Roku oraz jego trener Albert Golonka (jednocześnie Dyrektor ZSS nr 4), który zajął drugie miejsce w kategorii Trener Roku.  Nagrodę specjalną odebrał Dawid Kosmal, uczeń szkoły w Skrzydlnej, członek UKS Płomień.

Na gali pojawili się: wiceprezes Polska Press Oddział w Krakowie Dariusz Kołacz, zastępca redaktora naczelnego Gazety Krakowskiej Jerzy Sułowski, wiceprezydent Nowego Sącza Wojciech Piech, starosta limanowski Jan Puchała, senator Stanisław Kogut, trener kadry narodowej Henryk Apostel, Andrzej Szarmach, znany polski piłkarz, uczestnik IO i mistrzostw świata oraz Mieczysław Joniec, właściciel firmy „Joniec”.

Więcej na:

http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/nowy-sacz/a/najpopularniejsi-sportowcy-sadecczyzny-ziemi-limanowskiej-i-gorlickiej-w-2015-roku-wybrani,9436436/

http://www.powiat.limanowa.pl/pl/1631/22683/wybrano-sportowcow-216-roku-.html

56cef303ad8c3_p 56cef1fab26b5_p 56cef1b537e91_p 56cef2ad9fc7b_p 56cef0a0d677e_p

DSC_1219 DSC_1223

Skip to content