Konkurs recytatorski

Dzisiaj (3 listopada) w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski utworów Janiny Porazińskiej dla klas I-III Szkoły Podstawowej. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale i jury miało duży kłopot z wyłonieniem zwycięzców. Zmaganiom przyglądali się rodzice. Pierwsze miejsce przypadło ex aequo dla Karola Frączka (2a) i Aleksandry Zimniewskiej (3b), drugie dla Aleksandry Furtak (2b), trzecie miejsce dla Julity Bartusiak (2b). Wyróżnieni zostali Martyna Leśniak (2b), Zuzanna Milo (1a), Marta Zelek (1a) i Wiktoria Furtak (1a).

Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Frączek (mamie Karola) za przeczytanie dzieciom baśni „O dwunastu miesiącach” oraz Pani Dorocie Piórkowskiej-Ziębie za organizację konkursu.