Kategoria: Informacje

Ważna informacja dla rodziców

Żyjemy w czasach, w których każdego dnia mamy do czynienia z różnego rodzaju zagrożeniami. Na co dzień jesteśmy świadkami coraz bardziej niepokojących doniesień medialnych, w których główną rolę odgrywają dzieci i młodzież, będąc sprawcami, ofiarami lub świadkami nadużyć, przestępstw, zachowań niezgodnych z obowiązującymi normami, zasadami, […]

Informacje dotyczące wpłat za obiady

Dyrekcja ZSP nr 4 w Limanowej prosi rodziców, którzy nadpłacili w poprzednich miesiącach za obiady o kontakt z sekretariatem szkoły w celu obliczenia kwoty jaką należy uiścić w czerwcu. Pozwoli to uniknąć zamieszania. Dziękujemy!

Ważna informacja dla uczniów!

Do naszej szkoły zostały zakupione nowe szafki na przybory i książki. Mają one służyć uczniom przez długie lata, więc należy w nich utrzymywać jak najlepszy porządek. Bardzo prosimy o dbanie i szanowanie zakupionych szafek.