Aktualności

Sukces naszych zawodników

Podczas dzisiejszych zawodów piłki nożnej halowej chłopców z rocznika 2008- 2009, nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Chłopcy wygrali wszystkie mecze, zdobywając tym samym Mistrzostwo Miasta i awansując do zawodów powiatowych. 

Dumni z Powstańców – pokaż, że pamiętasz

Dumni z Powstańców to wirtualne miejsce pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim. Portal jest kontynuacją, zainicjowanej w 2016 roku w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON – akcji „Kartka dla Powstańca”.

WARSZTATY Z TECHNIK UŁATWIAJĄCYCH UCZENIE SIĘ

Uczennico, uczniu, jeżeli chcesz: mieć lepsze oceny, uczyć się efektywniej i przyjemniej, poznać swój styl uczenia się, potrzebujesz konkretnych technik na szybsze uczenie się, chcesz poznać różne mnemotechniki? ZAPRASZAM NA WARSZTATY Z TECHNIK UŁATWIAJĄCYCH UCZENIE SIĘ. Zapisy u psychologa szkolnego do 16 X 2022 r.

Trwa II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski

Trwa II etap konkursu Turystyczne Skarby Małopolski, w którym internauci głosują na swoje typy w sześciu kategoriach konkursowych. W kategorii „Dzieje się” jest realizowany wspólnie z Miastem Limanowa projekt Odkryj Beskid Wyspowy. Obecnie otrzymał on 87 głosów i zajmuje 3 miejsce. Wraz z Państwa aktywnością wynik ten […]

Sukces na Turnieju Wojewódzkim

W Pierzchowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaczek i żaków. Wśród chłopców zwyciężył Marcin Wiktorek z UKS Płomień Limanowa, który treningi w klubie rozpoczął pół roku temu. Wśród żaczek trzecia była uczennica naszej szkoły Lea Ewert, która również trenuje w UKS Płomień Limanowa.

Skip to content