Aktualności

Małopolska Noc Naukowców

„Co może woda?”, „Ryby, żaby, raki …- świat podwodny”, to warsztaty, w których uczniowie klasy siódmej mogli uczestniczyć w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców organizowanej przez Akademię Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.

„Gęsim piórem i stalówką”

W czwartek uczniowie z klasy 4a i 4b wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zatytułowanych „Gęsim piórem i stalówką.”

Zawód bankowiec, zawód muzealnik

Przed uczniami  klasy ósmej rok wyboru zawodu, dlatego też  27 września uczniowie udali się do Limanowej, aby poznać z bliska dwa zawody. Najpierw była wizyta w Banku Spółdzielczym.

Pożegnanie Pani Anny Palacz

Czwartek okazał się dniem pełnym wzruszeń. Uczniowie wraz z nauczycielami pożegnali dziś panią Annę Palacz, która odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Wycieczka klas starszych do Auschwitz

W piątek 22 września uczniowie klas ósmych udali się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia i Wadowic. Opiekunami podczas wyjazdu byli pani Adela Ogiela, pani Zofia Pachut i pan Krzysztof Biernat.

Sukces na I Grand Prix Polski

W Olkuszu rozpoczęło się I Grand Prix Polski młodzików w tenisie stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy naszego klubu Blanka Golonka i Michał Wilczek zwyciężyli w eliminacjach i awansowali do turnieju głównego.

Spotkanie autorskie i lekcja w muzeum

22.09 w zeszły piątek uczniowie klasy 3a wzięli udział w spotkaniu autorskim z panią Agnieszką Frączek, autorką książek dla dzieci, m.in. książki – lektury do klasy trzeciej „Rany Julek”, poświęconej Julianowi Tuwimowi. Spotkanie zostało zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

Skip to content