Aktualności

Mikołajki w 3 b

6 grudnia w klasie 3 b odbyła się mikołajkowa impreza. W tym dniu kolorem dominującym ubrań były odcienie czerwieni. Dzieci doskonale się bawiły uczestnicząc w zabawach ruchowych, grały w gry planszowe, samodzielnie uszyły i ozdobiły skarpetę Mikołaja oraz wykonały pięknie ozdobioną świąteczną fotobudkę.

MIKOŁAJKI W KLASIE 1A

Dzisiaj, do klasy 1a zapukał Mikołaj zostawiając pod drzwiami wspaniałe prezenty. Dla pierwszaków był  to początek dnia pełnego niespodzianek i zabawy. Dzieci rozwiązywały zagadki, rebusy, ćwiczenia interaktywne oraz rysowały portret Mikołaja , a także wykonały jego postać z rolek po papierze toaletowym.

Seans filmowy dla najmłodszych

Uczniowie klasy 1a, 2a, 2b, 3a i 3b wybrali się do do kina „Klaps” w Limanowej, aby poznać przygody ośmioletniej Emily i jej wielkiego czerwonego psa Clifforda.

Delegacja klas ósmych na wystawie komiksowej w LDK

2 grudnia w Limanowskim Domu kultury miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy komiksowej „Honwedzi i Huzarzy na Polskiej Ziemi. Polowe i Inne Historie 1914 -1915” zorganizowanej przez Konsula Generalnego Węgier w Krakowie i Burmistrza Miasta Limanowa.

Prosimy nosić maseczki!

Przypominamy, że na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny, czyli obowiązkowe mierzenie temperatury, dezynfekcja rąk i noszenie maseczek. Prosimy uczniów oraz rodziców o stosowanie się do powyższych zasad.

Andrzejki w klasie 2 b

W dniu 30 listopada w klasie 2 b odbyły się Andrzejki. Dzieci samodzielnie wykonały tradycyjne zabawy, nie zapomniały też o interaktywnych rozrywkach.

Skip to content