Aktualności

Doradztwo zawodowe

Prosimy o zapoznanie się z materiałami w zakładce Doradztwo Zawodowe, które przygotowała dla Was pani psycholog Elżbieta Orzeł-Pociecha. Doradztwo zawodowe

Ważna informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych

Drodzy Rodzice !!! Od lutego zmianie ulegnie dotychczasowy numer konta, na który były dokonywane płatności za czesne. Każde dziecko będzie miało wygenerowany swój osobisty numer konta bankowego. Bardzo prosimy o terminowe dokonywanie opłat do 10 każdego miesiąca.

Biblioteka zaprasza!

Biblioteka szkolna zaprasza do wypożyczania książek i czasopism,  a szczególnie nowości książkowych – codziennie w godzinach od 7.00 do 13.00.

Radość w białym puchu

Korzystając z zimowej aury klasa III a wybrała się w czasie zajęć wychowania fizycznego na szkolne podwórko, aby spędzić aktywnie czas.

Bal karnawałowy u najmłodszych

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, zabawach ruchowych oraz tanecznych. Dziękujemy pani Wioletcie Dudek za ufundowanie dzieciom soczków oraz cukierków.

Dzień Babci i Dziadka w 3a

Uczniowie klasy III a składają najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka! Życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, dużo uśmiechu i radości!