Tym razem klasy drugie pod kierunkiem Danuty Ługowskiej, Anny Szymańskiej i Marty Bukowiec, korzystając z pięknej pogody zdobyły Ćwilin (1072mn.p.m.), piękny i widokowy szczyt Beskidu Wyspowego. Dzieci miały okazję podziwiać piękne górskie krajobrazy Beskidu Wyspowego, Gorców i Tatr. Poznały „Legendę o powstaniu Śnieżnicy, Ćwilina, Łopienia i Mogielicy”, a przede wszystkim wspólnie spędziły czas.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w organizacji wycieczki.
/D.Ługowska/





























