I miejsce naszych siatkarek

Gorące sportowe emocje towarzyszyły uczestnikom Mistrzostw Powiatu Limanowskiego szkół podstawowych rocznik 2012-2011 w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Zawody, rozegrane 29 maja 2026 roku na obiektach sportowych w parku w Limanowej w ramach Igrzysk Młodzieży 2025/2026, wyłoniły najlepsze zespoły, które już za kilkanaście dni powalczą na etapach wojewódzkich.

Do rywalizacji na piasku przystąpiły reprezentacje 11 szkół z terenu powiatu limanowskiego w tym 6 drużyn w kat. dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały zawodniczki w składzie: Wiktoria Wilczek, Hanna Bukowiec i Sandra Wilczek. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, potwierdzając rosnącą z roku na rok popularność siatkówki plażowej wśród lokalnej młodzieży. Bezkonkurencyjne okazały się nasze dziewczęta, które zdobyły I miejsce w klasyfikacji końcowej. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zawodach wojewódzkich!

/J.Głabuś-Chowaniec/

Przejdź do treści