Dobre występy naszych uczniów na Mistrzostwach Polski Młodzików

W miniony weekend Gliwice stały się stolicą polskiego tenisa stołowego, goszcząc najlepszych młodzików z całego kraju. Uczniowie ZSP nr 4 w Limanowej godnie reprezentowali nasze miasto i region, osiągając bardzo dobre wyniki na szczeblu ogólnopolskim.

Prawdziwym pokazem umiejętności i sportowego ducha był start Michała Wilczka. Reprezentant UKS Płomień Limanowa udowodnił, że należy do ścisłej krajowej czołówki:

  • Gra podwójna: Michał wraz ze swoim partnerem wywalczył wysokie 5. miejsce, ocierając się o strefę medalową!

  • Gra pojedyncza: Solidna postawa pozwoliła na zajęcie 9. miejsca w Polsce.

  • Gra mieszana: Zawodnik został sklasyfikowany na 17. pozycji.

Dla Michała to kolejny dowód na ogromny potencjał i owoc ciężkiej pracy na treningach.

Wśród młodziczek wystąpiła Lea Ewert, która zanotowała następujące wyniki:

  • 17. miejsce w grze deblowej,

  • 33. miejsce w grze pojedynczej oraz mieszanej.

Gratulujemy!

Przejdź do treści