W miniony weekend Gliwice stały się stolicą polskiego tenisa stołowego, goszcząc najlepszych młodzików z całego kraju. Uczniowie ZSP nr 4 w Limanowej godnie reprezentowali nasze miasto i region, osiągając bardzo dobre wyniki na szczeblu ogólnopolskim.
Prawdziwym pokazem umiejętności i sportowego ducha był start Michała Wilczka. Reprezentant UKS Płomień Limanowa udowodnił, że należy do ścisłej krajowej czołówki:
-
Gra podwójna: Michał wraz ze swoim partnerem wywalczył wysokie 5. miejsce, ocierając się o strefę medalową!
-
Gra pojedyncza: Solidna postawa pozwoliła na zajęcie 9. miejsca w Polsce.
-
Gra mieszana: Zawodnik został sklasyfikowany na 17. pozycji.
Dla Michała to kolejny dowód na ogromny potencjał i owoc ciężkiej pracy na treningach.
Wśród młodziczek wystąpiła Lea Ewert, która zanotowała następujące wyniki:
-
17. miejsce w grze deblowej,
-
33. miejsce w grze pojedynczej oraz mieszanej.
Gratulujemy!


















