BAJTEK W KRAKOWIE

27.05 2026 r. Grupa Teatralna „Bajtek” brała udział w 33. SPOTKANIACH MAŁOPOLSKICH TEATRZYKÓW i TEATRÓW, w Krakowie.

Dzieci zaprezentowały przedstawienie “Gęś, Lis i cała ta heca…” do którego scenariusz napisała pani Jadwiga Kazana.

Jurorzy docenili młodych aktorów.  Zwrócili uwagę na świetny scenariusz,  spójność przedstawienia, wspaniałą grę aktorską, szczególnie głównej bohaterki, w która wcieliła się Emilka Bukowiec i piękną grę naszej młodej skrzypaczki Ani Zimniewskiej.

Grupa Teatralna „BAJTEK” znalazła się w finałowej dziesiątce i została NOMINOWANA DO NAGRÓD spośród 35 grup z całej Małopolski. Rozstrzygnięcie nominacji nastąpi 11 czerwca.

Dzieci zwiedziły również wystawę stałą w Cogiteonie.

Dziękujemy za pomoc pani Edycie Ryś.

Grupę prowadzą D. Ługowska i J. Kazana.

/D.Ługowska/

Przejdź do treści