27.05 2026 r. Grupa Teatralna „Bajtek” brała udział w 33. SPOTKANIACH MAŁOPOLSKICH TEATRZYKÓW i TEATRÓW, w Krakowie.
Dzieci zaprezentowały przedstawienie “Gęś, Lis i cała ta heca…” do którego scenariusz napisała pani Jadwiga Kazana.
Jurorzy docenili młodych aktorów. Zwrócili uwagę na świetny scenariusz, spójność przedstawienia, wspaniałą grę aktorską, szczególnie głównej bohaterki, w która wcieliła się Emilka Bukowiec i piękną grę naszej młodej skrzypaczki Ani Zimniewskiej.
Grupa Teatralna „BAJTEK” znalazła się w finałowej dziesiątce i została NOMINOWANA DO NAGRÓD spośród 35 grup z całej Małopolski. Rozstrzygnięcie nominacji nastąpi 11 czerwca.
Dzieci zwiedziły również wystawę stałą w Cogiteonie.
Dziękujemy za pomoc pani Edycie Ryś.
Grupę prowadzą D. Ługowska i J. Kazana.
/D.Ługowska/

















