Tydzień Karnawałowy

Tydzień Karnawałowy został zorganizowany z inicjatywy uczniów klas 8 zaangażowanych w działalność Samorządu Uczniowskiego.

Zabawa trwała od 13 do 17 lutego, każdego dnia na uczniów czekały nowe wyzwania. Poniedziałek rozpoczął się jako Dzień Kolorów. Każda klasa miała za zadanie ubrać się w jeden, wcześniej wylosowany przez siebie, kolor. Wtorek był Dniem Szalonych Fryzur. Dziewczęta zaprezentowały na swoich głowach prawdziwe dzieła sztuki, choć chłopcy nie byli im dłużni i eksperymentowali trochę z kolorami. Środa była Dniem Postaci z Bajek i Filmów. Szkoła zaroiła się od księżniczek, superbohaterów i zwierzątek. W czwartek dzieci przebierały się za sławnych celebrytów, niektórzy nauczyciele także włączyli się do zabawy przebierając się nie do poznania. Ostatni dzień tygodnia był Dniem Nauczycieli i Pracowników Szkoły, obdarzeni talentem aktorskim uczniowie udowodnili, że są niezłymi obserwatorami i doskonale naśladowali swoich ulubionych belfrów.

Dziękujemy inicjatorom za świetny pomysł!

/ filmy i zdjęcia robiono sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości/