Dzień Babci i Dziadka w klasie 1 b

W dniu 20.01.2023 r. w klasie 1 b odbyła się odbyła się impreza z okazji Dnia Babci i Dziadka. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuki w różnych formach artystycznych. Dzieci zaprezentowały przedstawienie jasełkowe pt. „Jasełkowa łezka humoreska”, wiersze, kolędy, pastorałki, piosenki oraz układy taneczne, obdarowały również swoich ukochanych gości upominkami. Na koniec uroczystości dzieci i ich rodzice zaprosili gości na jadalnię do wspólnego kolędowania przy herbatce i słodkościach. Spotkanie uświetnił Krzysztof Wilczek z klasy 7 a, który pięknie przygrywał na akordeonie podczas tego wielopokoleniowego spotkania.

Gorące słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali ogromną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.  Nad całością czuwała wychowawczyni p. Anna Palacz.

/A.Palacz/

/został użyty sprzęt z programu Laboratoria Przyszłości/

 

 

Skip to content