Dziękujemy za wspaniałe lekcje matematyki!

Nasze grono pedagogiczne zostanie uszczuplone o wspaniałego pedagoga  -panią Małgorzatę Sochacką, która zdecydowała się odejść na emeryturę.

Podczas apelu, na którym zebrały się wszystkie klasy szkoły podstawowej, dyrektor Albert Golonka wraz z całym gronem pedagogicznym, dziękował pani Małgorzacie za 22 lat wspólnej pracy. 

Będąc nauczycielką matematyki pani Małgorzata wyróżniała się kompetencją, spokojem i niezwykłym talentem w tłumaczeniu zawiłości zagadnień matematycznych. Jej lekcje pełne były urozmaiconych strategii nauczania, zachęcania do rozwijania myślenia krytycznego, rozwiązywania problemów i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu. Pan dyrektor przypomniał także, że pani Małgorzata jest osobą o licznych zainteresowaniach i szerokich horyzontach, oprócz matematyki i informatyki studiowała także budownictwo i historię.

Podziękowania złożyli także przedstawiciele Rady Rodziców, przewodnicząca Edyta Wyżycka wraz z zastępcą Danielem Łąckim oraz Samorząd Szkolny.

Małgosiu! Bardzo Ci zazdrościmy, ale jednocześnie życzymy, aby ten zasłużony wolny czas był dla Ciebie odpoczynkiem i rozwijaniem swoich licznych pasji. Będzie nam brakować gorących dyskusji, Twoich celnych uwag i trafnych argumentów, które zawsze zmuszały nas do myślenia.

Skip to content