Święty Mikołaj odwiedził naszych uczniów

W murach naszej szkoły gościł dziś, wszystkim znany, pan w czerwonym kubraczku z dużą brodą. Święty Mikołaj przybył do nas na zaproszenie pana dyrektora Alberta Golonki oraz Rady Rodziców.

Przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Wyżycka oraz pani Karolina Golonka dzielnie się spisały w roli pomocnic naszego ulubionego świętego.

Na dzieci czekały nie tylko prezenty, ale również liczne atrakcje tj. zabawy z bańkami mydlanymi, quizy, konkursy, tańczenie zumby, malowanie twarzy, balony, wata cukrowa i liczne słodkości.

Wszyscy doskonale się bawili i obiecali, że będą grzeczni przez cały rok do następnych odwiedzin Mikołaja.

Impreza nie mogłaby się odbyć, gdyby nie sponsorzy:

Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej

Urząd Miasta Limanowa

Urząd Gminy Limanowa

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej

MJM S.C, Janusz Etgens Małgorzata Obrzut

Elżbieta i Witold Kozowie

Anna i Łukasz Golonkowie

Radny Miasta Wiesław Sędzik

Radny Gminy Daniel Łącki

Przewodnicząca Rady Rodziców Edyta Wyżycka składa serdeczne podziękowania dla:

Karoliny Golonki, Joanny Janoty, Anny Golonki, Edyty Ryś, Gabrieli Kulig, Daniela Łąckiego oraz Edyty Musiał.

/zdjęcia zostały wykonane aparatem zakupionym z programu Laboratoria Przyszłości/