Ślubowanie klas pierwszych

7 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość – Ślubowanie Pierwszych Klas. Uczniowie pierwszych klas przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor szkoły Albert Golonka oraz wicedyrektor szkoły Dorota Atłas.
Na koniec pierwszaki otrzymały niezbędniki ucznia zakupione przez Rodziców, książeczki SKO i piłki od Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz słodycze od Rady Rodziców ZSP nr 4.

Swoją obecnością zaszczyciły nas Przewodnicząca Rady Miasta pani Jolanta Juszkiewicz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Wyżycka

Piękne dekoracje na ślubowanie zostały wykonane przez panie: Karolinę Pach i Monikę Chrobak.

Dziękujemy za ogromną pomoc rodzicom uczniów klas pierwszych.

Anna Palacz
Maria Hejmej

Link do filmu z uroczystości ślubowania klas pierwszych ZSP nr 4: https://www.youtube.com/watch?v=98-Dq1wohVE

/nagłośnienie, aparat oraz kamera wykorzystana podczas uroczystości jest z programu Laboratoria Przyszłości/