Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole 13 października.

Na dużej sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili nas:  radni Gminy Limanowa pani Zuzanna Kolawa oraz pan Daniel Łącki, przewodnicząca Rady Rodziców pani Edyta Wyżycka wraz z jej zastępczynią panią Karoliną Golonką.

Dzień Nauczyciela to tradycyjnie czas docenienia belfrów i jest okazją do wręczenia nagród, zarówno burmistrza, jak i dyrektora. Otrzymali je nauczyciele, którzy w poprzednim roku szkolnym wyróżnili się swoją pracą.  Nagrody Burmistrza otrzymali: pani wicedyrektor Dorota Atłas oraz pani Joanna Głabuś Chowaniec. Nagrodami dyrektora nagrodzeni zostali: pani Ewa Binek, pani Barbara Brajner, pani Katarzyna Golińska, pani Maria Hejmej, pani Danuta Ługowska, pani Adela Ogiela, pani Zofia Pachut, pani Anna Palacz, pani Jolanta Szumilas, pani Jolanta Pawlik, pani Monika Szewczyk oraz pan Wojciech Dudek.

Dyrektor Albert Golonka podziękował wszystkim swoim pracownikom za sumienną pracę i życzył im docenienia przez uczniów, rodziców oraz władze samorządowe.

Część artystyczną w tym roku przygotowali uczniowie klasy 6a z panią Adelą Ogielą, pan Wojciech Dudek odpowiedzialny był  za stronę muzyczną. Rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie, których pasją jest muzyka. Na publiczność czekała prawdziwa uczta dla uszu. Furorę zrobiły fenomenalne wykonania instrumentalne, ale także popis wokalny Janka Sobusia, który porwał do śpiewu całą publiczność.

Życzymy nauczycielom, aby w pamięci uczniów pozostali jako ci niezapomniani, ciepło wspominani po latach, mistrzowie w swoim fachu.

/nagłośnienie, aparat oraz kamera wykorzystana podczas uroczystości jest z programu Laboratoria Przyszłości/