Konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości pod hasłem „Młodzi Patrioci”

Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej organizuje konkurs plastyczny z okazji Święta Niepodległości pod hasłem „Młodzi Patrioci”, konkurs objął patronatem Burmistrz Miasta Limanowa. W związku z tym zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie wiekowe: klasy 0-3 ; klasy 4-6 ; klasy VII-VII.Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej – ilustracji o tematyce patriotycznej dotyczącej Ziemi Limanowskiej  dla przedziału wiekowego klasy 0-III.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej –  w technice kolażu o tematyce patriotycznej dotyczącej Ziemi Limanowskiej dla przedziału wiekowego klasy IV – VI.
Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie komiksu od 4 do 6 obrazków o tematyce patriotycznej dotyczącej Ziemi Limanowskiej dla dzieci przedziału wiekowego klasy VII-VIII.

 

Regulamin Konkursu z Okazji Święta Niepodległości_MRZL

formularz zgłoszeniowy_konkurs 11.11.

Skip to content