Na Koszarach powstał teledysk

W świetlicy romskiej na Koszarach zostały przeprowadzone warsztaty. Wychowawcy świetlicy zaprosili na nie prawdziwych profesjonalistów – operatorów filmowych.

Warsztaty filmowe przeprowadzone były przez krakowską firmę Cinerental Sp.z o.o. Celem warsztatów było wykonanie teledysku do utworu Kayah &Viki Gabor „Ramię w ramię”, który promuje multikulturowość.
Warsztaty przeprowadzili reżyserka i operator filmowy związani z krakowskim środowiskiem filmowym. Podczas kręcenia filmu wykorzystano efekt slow motion, który ma podkreślić grację ruchów „małych aktorów” i ogromną malowniczość romskich strojów.

Efektem końcowym warsztatów jest teledysk. Prowadzący byli zachwyceni talentem, urodą, niesamowitą energią i zaangażowaniem dzieci i młodzieży w projekt. Podczas warsztatów wykorzystano najnowszą kamerę firmy Sony Fx6 z pełnoklatkowym sensorem oraz możliwością rejestracji 240 klatek na sekundę.

Skip to content