BAJTEK W FINALE „BAJDURKA”

Już po raz siódmy, 13 czerwca młodsza grupa „Bajtka” z klasy 4b wystąpiła w Finale 37. Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” prezentując wspaniały spektakl „Skarpety na gigancie”, do którego scenariusz napisała pani Jadwiga Kazana, a przedstawienie wyreżyserowała Danuta Ługowska.

Jury w składzie:

Janusz Michalik – przewodniczący – aktor i reżyser, specjalista ds. animacji kultury i teatru MCK SOKÓŁ Małgorzata Sowa – aktorka i instruktorka teatralna, prezes Stowarzyszenia Kultura od Nowa Dagmara Żabska – aktorka, reżyserka, teatrolożka, pedagożka teatru, szefowa Teatru Figur z Krakowa

podziękowało:

Grupie Teatralnej BAJTEK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej – za ważne treści społeczno-obyczajowe, ujęte w ciekawej, metaforycznej formie animacyjnej i aktorskiej przez wykonawców spektaklu „Skarpety na gigancie”.

Grupa otrzymała statuetkę, dyplom, zestaw nagród rzeczowych oraz nagrodę finansową w wysokości 1 500,00 zł.

Młodym aktorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content