TISCHNEROWSKI MARATON WIEDZY

Od kilku lat Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych „Ekonomik” im. Józefa Tischnera organizuje konkurs zwany Maratonem Wiedzy. Podobnie jak w poprzednich latach przez dwa miesiące  od marca do kwietnia, dwa razy w tygodniu uczniowie łącząc się z platformą konkursową rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania. Spośród uczestników z całego powiatu wyłoniono najlepszych, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu. Wśród nich znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Maraton matematyczny: Kamila Kokot, Jakub Frey

Maraton Wiedzy Ogólnej: Karol Frączek, Julia Malec, Alicja Michalik, Izabela Michalik 

Maraton Religijny: Karol Frączek,  Alicja Michalik, Izabela Michalik 

II etap odbędzie się 11 maja. Wszystkim zakwalifikowanym do finału gratulujemy i życzymy sukcesu!

 

 

 

 

Skip to content