Powrót do nauki stacjonarnej od 10 stycznia 2022 r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Od poniedziałku 10.01.2022 r. następuje powrót do nauki stacjonarnej. Zajęcia będą się odbywać według dotychczas obowiązującego podziału godzin. Praca szkoły będzie odbywać się przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa związanych z zagrożeniem epidemicznym. Proszę o przestrzeganie aktualnych przepisów prawa dotyczących ograniczeń, stosowanie się do wytycznych MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych oraz wewnętrznych procedur funkcjonowania szkoły w okresie epidemii.

Zwracam uwagę na obowiązek noszenia maseczek w częściach wspólnych szkoły (obowiązek ten dotyczy uczniów oraz wchodzących do szkoły rodziców).

Szczegółowe informacje na temat powrotu uczniów do szkół, znajdują się na stronie internetowej MEiN.

Informuję również, że w dniu 14.01.2022 (piątek) kończy się pierwszy okres nauki. Od 17.01.2022 do 30.01.2022 trwają ferie zimowe.

Planowana wywiadówka odbędzie się stacjonarnie lub zdalnie (w zależności od sytuacji epidemicznej) 14 stycznia o godz. 16.00 dla klas I- III i 16.30 dla  klas IV- VIII.

Do dnia 12.01.2022 (środa) zostaną wpisane do dziennika elektronicznego oceny okresowe uczniów.

Albert Golonka