OSTATECZNE WYNIKI XI EDYCJI MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU „ODBLASKOWA SZKOŁA”

Dzisiaj ogłoszono oficjalne wyniki XI Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej zajął w nim II miejsce i otrzymując 3500 zł.

Uzyskaliśmy 1505 pkt. i pokonaliśmy tym samym 159 szkół z całego województwa małopolskiego.

Z uwagi na trwającą IV falę pandemii koronawirusa, uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród laureatom konkursu odbędzie się w styczniu 2022 roku.

Filmik, na którym ogłoszono laureatów znajduje się na stronie Małopolskiej Policji: https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/wydarzenia/17599,Ostateczne-wyniki-XI-Edycji-Malopolskiego-Konkursu-Odblaskowa-Szkola.html

Szkolnym koordynatorem Konkursu była pani Zofia Pachut, której energia i zapał były kołem zamachowym całej akcji. Pomocą służyły także pani Edyta Musiał oraz pani Karolina Pach. Nad całym projektem czuwał pan dyrektor Albert Golonka, który chętnie włączał się we wszystkie działania służące poprawie bezpieczeństwa uczniów.

GRATULUJEMY!