Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Polska Moja Ojczyzna”

Dnia 9 listopada odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny,, Polska Moja Ojczyzna” organizowany przez ZSP nr 3 w Limanowej. 

Konkurs przeznaczony był dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych ze szkół podstawowych z terenu miasta Limanowa. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej o tematyce związanej z hasłem konkursu z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. W konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Rafał Prędki, Lena Farion, Armando Farion, Dawid Jurek, Łukasz Pucia, Klaudia Nawalaniec, Szczepan Wójtowicz oraz Jakub Szczerba, którzy wykonali przepiękne  prace o tematyce patriotycznej. 
Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody. 
Bardzo serdecznie dziękujemy!!!! 
/E.Kołodziej/
Skip to content