BAJTEK W FINALE „BAJDURKA”

15.06.2021r. starsza GT „Bajtek” wystąpiła w finale 36.Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”, który odbył się w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu. Każda festiwalowa grupa otrzymała statuetkę, dyplom i nagrodę pieniężną. Poza tym każdy zespół miał możliwość uczestniczenia w zabawach animacyjnych i warsztaty improwizacyjno-dramowe, prowadzonych przez Krystynę Hussak-Przybyło. Po zakończeniu pierwszego dnia festiwalowych zmagań na młodych aktorów czekał smaczny obiad, fundowany przez organizatorów.

„Bajtek” wspaniale zaprezentował się na scenie MCK Sokół. Dostanie się do finału Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” to bardzo duże wyróżnienie dla każdej grupy teatralnej, a „Bajtek” jest finalistą już po raz kolejny. Cieszymy się bardzo z tego wyróżnienia, gratulujemy młodym aktorom i życzymy dalszych sukcesów.