Warsztaty wielkanocne

17.03.2021 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne w klasach: 1a, 1b, 2b i 3a pt. „Ozdoby Wielkanocne”. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli okazje stworzyć nowoczesne ozdoby DIY z kolekcji drewnianej w różnorodnej kompozycji. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i samodzielnością w czasie warsztatów. Piękne prace będą zdobiły stoły wielkanocne naszych uczniów i ich rodziców oraz przypominały o dobrych uczynkach. Warsztaty plastyczne były również wydarzeniem dobroczynnym, gdyż uczniowie  w zamian wspomogli finansowo Milenę Michalik oraz Marcina Sporka.

Z całego serca dziękujemy uczniom i ich rodzicom za hojność i dobro. Uzbierana kwota to 1140,00 zł. Organizatorkami warsztatów były pani Karolina Jeż i pani Anna Chełmecka przy pomocy i opiece pań Bernadetty Natanek, Anny Palacz i Marii Hejmej.

Dobro Wraca!