Zachęcamy do udziału w konkursie

Lubisz śpiewać po angielsku lub po niemiecku? A może jesteś dobrym recytatorem? Jeżeli chcesz spróbować swoich sił i konkurować z uczniami z całej Polski to weź udział w  Międzyszkolnym Konkursie Piosenki i Poezji w Językach Obcych.Konkurs organizowany jest przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II w Warszawie.  Mogą w nim wziąć udział uczniowie klas 1-8.

ZASADY UCZESTNICTWA:

1. Uczestnicy występują w 2 kategoriach:

A. Wiersz – utwór nie może być dłuższy niż 2 minuty. Uczniowie mogą przygotować rekwizyty, ciekawy strój, czy wystrój pomieszczenia, który będzie widoczny na nagraniu. Wykonany utwór uczniowie mówią z pamięci.

B. Piosenka – utwór nie może być dłuższy niż 3 minuty. Niedozwolone jest wykonywanie utworu z playbacku, można wykorzystać podkład muzyczny, jednak nie może on zagłuszać śpiewanego tekstu. Uczniowie mogą przygotować rekwizyty, ciekawy strój, czy wystrój pomieszczenia, który będzie widoczny na nagraniu.

Szczegóły i zgłoszenia u pani Ewy Binek.