Konkurs Plastyczny pt. Kartka Bożonarodzeniowa

W dniu 18.12.2020 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pt. Kartka Bożonarodzeniowa. Organizatorami konkursu były pani Elżbieta Kołodziej i pani  Edyta Musiał pod opieką pani Moniki Szewczyk

Zadaniem dzieci było wykonanie kartki bożonarodzeniowej dowolną metodą. Wszystkie prace były przepiękne, a uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody. Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tego konkursu.
 
Nasi sponsorzy:
Firma JONIEC
Diagnostyka i Mechanika Pojazdów Edward i Tomasz Wajda
Bank Spółdzielczy w Limanowej 
Wytwórnia Soków Tymbark 
Firma Elektret
Delikatesy Centrum
Kwiaciarnia KROPKA Jadwiga i Czesław Koza
Orange Limanowa 
Apteka Niezapominajka i Apteka Centrum w Limanowej 
Sklep ABC w Limanowej 
 

Bardzo serdecznie dziękujemy!

 
E. Kołodziej