Akcja świąteczna dla przedszkoli

Drogie dzieci!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia pragniemy zachęcić Was do przygotowania ozdób świątecznych na drzewka stanowiące elementy aranżacji wnętrza w Wypożyczalni dla dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej.

Liczymy na Waszą kreatywność, abyśmy mogli dzięki Wam poczuć magię świąt. Jesteśmy przekonani, że potraficie jak mało kto „przekazać ducha” świąt Bożego Narodzenia. Drzewka są bardzo surowe, jak widać na załączonych obrazkach. Mamy nadzieję, że zapełnicie je swoimi świątecznymi pomysłami. Kiedy przyozdobimy już drzewka podzielimy się z Wami zdjęciami Waszych prac. Zachęcamy Was również do odwiedzin Wypożyczalni dla dzieci, kiedy sytuacja epidemiczna na to pozwoli. Zobaczycie wtedy Naszą nową Wypożyczalnię, nowe książki i doznacie nowych wrażeń.

Zastępca Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej
mgr Halina Młynarczyk

Dodatkowych informacji uzyskać można pod telefonem kontaktowym: 18 3372140 wew. 106