Najmłodsi pamiętają o Dniu Niepodległości

6 listopada 2020 r. uczniowie klas 1-3 ZSP nr 4 w Limanowej byli pod Pomnikiem Legionistów w łososińskim parku. Złożyli kwiaty, zapalili znicze i odśpiewali hymn państwowy. Spotkali tam wieloletniego nauczyciela naszej szkoły pana Stanisława Golonkę. Opowiedział im o dziejach tego miejsca. Była to wspaniała lekcja historii.

Z kolei uczniowie klas pierwszych wykonali krótką inscenizację słowno- muzyczną z okazji 11 Listopada, którą możemy oglądnąć tu:

Uczniowie klasy 2a wraz z panem dyrektorem Albertem Golonką, panią wicedyrektor Dorotą Atłas, wychowawcą Marią Hejmej oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Edytą Wyżycką.

Pan Stanisław Golonka opowiedział najmłodszym o historii Pomnika Legionistów.

Klasa 3a.

Klasa 3b w patriotycznym nastroju.

Uczniowie klasy 1a z pięknymi biało-czerwonymi kotylionami.