Kontynuujemy tradycje patriotyczne – 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej od 30 lat są spadkobiercami międzywojennej tradycji patriotycznej. Co roku podejmowane są liczne akcje przypominające walczących o wolność bohaterów: Święto Niepodległości w Łososinie Górnej, wieczornica patriotyczna „Tobie Polsko śpiewamy” czy kwietniowe uroczystości Miesiąca Pamięci Narodowej.

Niestety pandemia koronawirusa uniemożliwia organizację wielu cennych inicjatyw. Pomimo trudności, staramy się nadal pielęgnować tradycję patriotyczną. W tym roku pragniemy uczcić 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości specjalnie na tę okazję zmontowanym filmem oraz prezentacją.

Zachęcamy do oglądania i czytania.

Film: https://youtu.be/ew1ajKK00ng

Prezentacja: Pamięć i szacunek legionistom

Zachęcamy również do zawieszenia polskiej flagi! Pamiętajmy o Święcie Niepodległości!