„Charytatywny Wirtualny Bieg Mikołajkowy dla Stasia”

Drodzy rodzice i uczniowie !

Jako społeczność szkolna ZSP nr 4, pragniemy wziąć udział w akcji charytatywnej: „ Charytatywny Wirtualny Bieg Mikołajkowy dla Stasia”. Inicjatorem i pomysłodawczynią całej akcji jest prof. Anna Dyląg, nauczyciel wf w I LO im. Władysława Orkana w Limanowej, która na stronie https://www.facebook.com/orkantour/ zamieściła informacje o charytatywnym biegu mikołajkowym i  zaprosiła do współpracy pozostałe szkoły i wielu ludzi o dobrym sercu.  Pieniążki zbierane są dla Stasia na kolejną operacje, który marzy aby kiedyś móc biegać. Poniżej wklejam link , w którym są informację o Stasiu, jego chorobie oraz potrzebach.

http://stasiusulkowski.blogspot.com/

Akcja polega na tym, że 6 grudnia zgłoszony uczestnik pokonuje marszem, biegiem dystans 2 km i przesyła organizatorowi screen z aplikacji potwierdzający wykonaną aktywność. Początkowo za każdego uczestnika biegu jedna z limanowskich firm do skarbonki Stasia zadeklarowała wrzucić 2 zł. Obecnie z każdym dniem przybywa darczyńców i organizatorzy są wzruszeni i zaskoczeni , że tak wiele lokalnych firm, w nie tak łatwych czasach oferuje swoją pomoc. 

Jeśli chcecie Państwo wspomóc akcję na rzecz Stasia ( wpłatą albo udziałem fizycznym w biegu), to będzie nam bardzo miło.

Mamy nadzieję, że uda się zebrać wystarczającą kwotę.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zechcą zaangażować się w w/w akcję !

Jak można wziąć udział w wydarzeniu?

  1. Wystarczy wysłać najpóźniej do 4 grudnia wiadomość na Librusie do nauczyciela WF Joanna Głabuś- Chowaniec z konta rodzica z treścią zgłaszającą chęć udziału ( podajemy imię  i nazwisko – dzieci poniżej 16 roku życia nie mogą samodzielnie używać aplikacji, dlatego konieczne jest zaangażowanie rodziców w Szkołach Podstawowych! )
  2. Szkoła zgłasza ilość uczestników organizatorom.
  3. Dla dzieci biorących udział w wydarzeniu przewidziana jest cząstkowa ocena wzorowa z zachowania i cel z WF. Proszę również chętne rodziny o przesłanie zdjęć z akcji, aby można było umieścić je na stronie szkoły i Facebooku.
  4. Następnie w dniu akcji tj. 6 grudnia 2020 r. należy przebiec ( może być marsz, trucht ) i to udokumentować za pomocą jakiejkolwiek aplikacji na telefonie/zegarku i wysłać zrzut ekranu z datą i dystansem do północy 6-go grudnia na adres e-mail: orkantour@gmail.com

3. Jeżeli w wydarzeniu uczestniczą dzieci prosimy fotkę rodzinną dołączyć do screena. 

4. Jeżeli to możliwe, to w jednym mailu dokumentujcie jednego zawodnika (nie dotyczy rodzin z dziećmi). Rodziny mogą wspólnie. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na Librusie. Joanna Głabuś-Chowaniec

Skip to content