Karol Frączek jednym z najlepszych recytatorów w Małopolsce

Uczeń klasy 6a Karol Frączek zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej w Konkursie Sztuki Słowa Żywego i Pisanego.  Karol okazał się jednym z 3 najlepszych recytatorów w całym województwie małopolskim.

Finał Konkursu Sztuki Słowa Żywego i Pisanego “… Od serca człowieka ku Nieskończonemu …”odbył się 29 października 2020 roku w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu.

Karol zaprezentował utwór Jana Pawła II “Magnificat”. Patronat honorowy nad tym konkursem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, ks. kardynał Stanisław Dziwisz oraz biskup tarnowski dr Andrzej Jeż.

Szczęśliwy finalista otrzymał wspaniałe nagrody ( albumy, bony upominkowe, płyty). Karol obiecuje, że za rok weźmie udział w kolejnej edycji konkursu tym razem o poezji naszego noblisty – Czesława Miłosza.

Trzymamy za słowo!

Kunszt recytatorski Karola został uwieczniony na filmie:

Skip to content