Na Paproć

Wspaniała pogoda i sprawnie maszerujący mali turyści z klas 3a i 3b to sukces udanej wycieczki która odbyła się 22.09.2020 r.

Na Paproć szliśmy przez Zarębki, a wracali różnymi drogami. 3b przedzierała się ścieżkami leśnymi co jeszcze bardziej dodało wycieczce uroku. Dzieci z 3a natomiast , w drodze powrotnej przez Zarębki wykazały się empatią i przygarnęły malutkiego kotka spotkanego w drodze.

Na Paproci zabawy animacyjne przygotował i przeprowadził pan Andrzej Ryś, który również przyniósł klucz od kaplicy, dzięki czemu dzieci mogły podziwiać rzeźbę Matki Bożej Królowej Beskidów wykonaną przez Jolantę Kłosowską.

Dzieci miały możliwość podziwiania piękna krajobrazu Beskidu Wyspowego. Pięknie widoczne były szczyty Tatr, Mogielicy, Łopienia oraz Pasierbieckiej Góry, Kamionnej i Pasma Łososińskiego.

Z wycieczki wszyscy wrócili szczęśliwi i pełni energii.