Konkurs “Moje kosmiczne wakacje”

Psycholog zachęca do udziału w konkursie „MOJE KOSMICZNE WAKACJE”.

Prace konkursowe powinny dotyczyć wspomnień z wakacji – tych prawdziwych lub tych wymarzonych, w powiązaniu z szeroko rozumianą tematyką poznawania Wszechświata, eksploracji przestrzeni kosmicznej, korzystania z technologii kosmicznych w życiu codziennym.

Technika prac – dowolna (m.in. formy literackie, plastyczne, techniczne, muzyczne, prezentacje, pliki audio, video, itp.).

Prace można wykonywać indywidualnie lub zespołowo (zespół od 2 do 4 dzieci). Kryteria oceny: walory artystyczne, zgodność z tematyką konkursową, oryginalność podejścia do tematu, wykorzystanie technologii (starsza grupa).

Szczegółowe informacje, karta zgłoszenia i regulamin dostępne:

https://polsa.gov.pl/wydarzenia/zapowiedzi/18-zapowiedzi/1276-moje-kosmiczne-wakacje-konkurs-polsa-dla-dzieci-ze-szkol-podstawowych

Więcej informacji u psychologa szkolnego.

Skip to content