Konkurs – Mam talent dla Jezusa

Konkurs “Mam talent dla Jezusa” jest organizowany przez Limanowski Dom Kultury z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II. Celem konkursu jest ukazanie wartości religii i wiary chrześcijańskiej mającej wpływ na życie człowieka, przedstawione w twórczości artystycznej takiej jak rysunek i fotografia, opartej na inspiracji osobą Jana Pawła II.

Konkurs składa się z dwóch kategorii: plastyka, fotografia archiwalna i jest skierowany do mieszkańców powiatu limanowskiego.

Termin nadsyłania prac mija – 30 września 2020 roku.

Szczegóły dotyczące udziału w poszczególnych kategoriach konkursowych znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Zapraszamy do udziału i wspólnego uczczenia w ten sposób osoby św. Jana Pawła II.

REGULAMIN + KARTY UCZESTNIKÓW

Skip to content