Podziękowania od pani Agaty Kęski

Moi Drodzy,
Skończyłam swoją trzynastoletnią kadencję Przewodniczącej Rady Rodziców.
Ogarniam myślami i sercem wszystkich: dyrekcję, grono pedagogiczne oraz Was drodzy rodzice.
Korzystając z okazji chciałabym podziękować bardzo serdecznie wszystkim za wszystko oraz każdemu za cokolwiek, co było naszym wspólnym działaniem. Celów nie osiągnie się w pojedynkę do tego potrzebny jest zespół ludzi.
Jestem Wam wdzięczna za dobre serce i za każdą pomoc na rzecz szkoły. Rodzice, którzy mnie wspierali: Panie Małgorzata Jonak, Małgorzata Wiewiórska-Giza, Edyta Wyżycka, Natalia Wideł, Karolina Golonka, Patrycja Furtak, Edyta Ryś, Irena Giza, Dorota Wójtowicz, Lidia Kosiarska,  Agnieszka Golonka, Barbara Franczak, Halina Mączko, Anna Gołuszka, Agnieszka Świgut,  Anna Golonka, Barbara Wiewiórska ,Beata Ptaszek, Barbara Sułkowska ,Bernadeta Łątka ,Maria Matras, Katarzyna Gaik, Maria Guzik, Renata Dudek, Barbara Wydra, Joanna Mrowca, Maria Raczek, Paulina Sajdak, Anna Dudek, Halina Ryś, Jolanta Kądziołka, Beata Kolawa, Bogumiła Popiela, Władysława Świątko, Halina Kulig, Zofia Marcisz, Halina Antkiewicz, Renata Furtak, Karolina Jeż, Edyta Musiał oraz Panowie Jarosław Jurek, Mariusz Szczurek, Michał Ludwiczek, Daniel Łącki, Andrzej Janik, Maciej Bieda, Stanisław Zapała oraz wszystkim rodzicom, którzy wpłacają na komitet rodzicielski.
Jestem wdzięczna dawniejszym dyrektorom Pani Halinie Golonce, Pani Bożenie Daniel za miłą współpracę. Pani wicedyrektor Dorocie Atłas dziękuję za codzienny uśmiech na twarzy oraz za waleczność o szkołę i dobre serce .
A na koniec dziękuję Panu dyrektorowi Albertowi Golonce za  to, że mogliśmy razem współpracować i stworzyć piękne imprezy szkolne tak jak mikołajki czy Dzień Dziecka .
Dziękuję Panu za wszelkie pomysły ,zaangażowanie i działanie na rzecz uczniów i szkoły za serdeczność i przyjaźń, miło się z Panem współpracowało. 
Jestem dumna, że mogłam być przewodniczącą w takiej pięknej i wspaniałej szkole nr 4 w Limanowej i współpracować z takimi wspaniałymi ludźmi i będę Was mile wspominać.
Z poważaniem Agata Kęska