Spotkania ONLINE z autorem lektury

Biblioteka szkolna zaprasza na spotkanie online z panem  Marcinem Koziołem, którego gościliśmy w naszej szkole 5 listopada 2019 r.

Wyjątkowe spotkania autorskie i warsztaty dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – teraz w wersji ONLINE NA ŻYWO.

Dwukierunkowa multimedialna transmisja realizowana jest ze studia wyposażonego w komputery, światło, mikrofony, sprzęt do eksperymentów naukowych – wszystko po to, by zapewnić uczestnikom takie wrażenia i możliwość kontaktu z autorem jak podczas spotkania w bibliotece lub szkole. Uczestnicy otrzymują login i hasło, dzięki któremu będą mieli dostęp do strony www, na której wystarczy się tylko zalogować, by uzyskać możliwość oglądania transmisji i komunikacji z autorem.

Warsztaty multimedialne prowadzone są przez Marcina Kozioła, autora lektury szkolnej i kilkunastu innych książek dla dzieci i młodzieży. Łączą story-telling, angażowanie uczestników do dyskusji, projekcje multimedialne i eksperymenty naukowe. W każdym spotkaniu może uczestniczyć do 100 osób. Uczestnicy komunikują się z autorem podczas spotkania (czat, transmisja audio/wideo), mają możliwość zadawania pytań i interakcji jak podczas spotkań w szkole czy bibliotece. NIE jest wymagana instalacja dodatkowych aplikacji – uczestnicy otrzymują link i hasło umożliwiające dostęp do spotkania online. NIE jest wymagane posiadanie emaila. Wystarczy dostęp do komputera, tabletu lub telefonu. Dla uczniów bez dostępu do komputera lub smartfona – możliwość udziału w formie audio przy użyciu zwykłego telefonu.

Kontakt: spotkania@marcinkoziol.com