100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Dokładnie 100 lat temu (18 maja 1920 r.) w Wadowicach na świat przyszedł Karol Wojtyła – św. Jan Paweł II.

Z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej Alberta Golonki, uczniowie klasy 8b: Gabriela Franczak, Justyna Kociołek, Marta Majerska, Natalia Stanisz, Michał Giza oraz Jacek Twaróg postanowili uczcić ten dzień. Przy pomocy pani Małgorzaty Rychlewskiej i pani Ewy Binek przygotowali filmik, w którym  recytują znane fragmenty z poematu “Tryptyk Rzymski”, autorstwa papieża Polaka. Zadanie było utrudnione, gdyż nie mogli się osobiście spotkać, z pomocą przyszła nowoczesna technologia. Korzystając z wideokonferencji ustalili scenariusz i pod okiem nauczycieli ćwiczyli recytację. Montażu filmu podjął się, specjalista od programów komputerowych, Michał Giza, finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

https://drive.google.com/file/d/1Ukb1iY3miyxuhQTxbk4xOpkRw6lHKy20/view?usp=sharing

Skip to content