Akcja “Rodzina Razem” – wparcie dla rodzin

Czas, w którym obecnie żyjemy wymaga od nas wzmożonej ostrożności, dostosowania się do obowiązujących zasad postępowania czy też ograniczeń w przestrzeni publicznej. Nasz harmonogram dnia, do którego byliśmy przyzwyczajeni został nagle zaburzony i dziś przyszło nam uczyć się, pracować i spędzać czas wolny na kilkudziesięciu metrach kwadratowych z osobami z najbliższego otoczenia. O ile zacieśnianie relacji rodzinnych jest niezwykle ważne, dziś w wielu ogniskach domowych, ten przedłużający się wspólny czas, budzi liczne przeciążenia, wywołujące rozdrażnienia czy nawet frustrację. 

Samorząd Województwa Małopolskiego po raz kolejny wychodzi z inicjatywą mającą na celu wsparcie rodzin. Do współpracy w ramach akcji “RodzinaRazem – wsparcie terapeutyczne, psychologiczne, animacyjne dla rodzin” zaproszono m.in. liczne instytucje, organizacje pozarządowe, a także poradnie psychologiczno-pedagogiczne. W powstającej bazie dedykowanej rodzinom znalazły się m.in.: porady terapeutyczne, psychologiczne, prawne, animacyjne, logopedyczne czy duszpasterskie. Z pomocy poprzez kontakt telefoniczny, e-mail czy skype będzie mógł skorzystać każdy kto potrzebuje wsparcia, porady, inspiracji do działania. Warto podkreślić, że skontaktować można się o każdej porze.

Wykaz specjalistów z terenu Małopolski. którzy włączyli się w akcję:

wykaz: rodzina razem

Skip to content