Kolejne spotkanie w bibliotece szkolnej pod hasłem „I Ty możesz czytać dzieciom”

W środę  4 marca  2020 r. panie  z Limanowskiego Domu Kultury włączyły się w innowację pedagogiczną  „I Ty możesz czytać dzieciom” prowadzoną  przez bibliotekę szkolną.

Pana Jadwiga przeczytała klasie 1a i 1b książkę  Siergieja Michałkowa pt. „Nie płacz Koziołku”.

Uczniowie z wysłuchanego utworu dowiedzieli się jak w życiu ważna jest prawdziwa przyjaźń, współpraca z innymi i pomoc drugiemu człowiekowi. Najmłodsi  czytelnicy przekonali się, że należy słuchać rodziców. Natomiast  bycie dobrym i uczynnym dla innych to postawa godna naśladowania. W drugiej części spotkania uczniowie pod okiem pani Zofii, która w LDK prowadzi z dziećmi zajęcia plastyczne,  wykonali piękne zakładki do książek.