KONKURS PLASTYCZNY- NAJPIĘKNIEJSZA BOMBKA CHOINKOWA

Dnia 29 stycznia uczniowie naszej szkoły- Łukasz Pucia, Dawid Jurek, Bartłomiej Zasadni, Klaudia Nawalaniec oraz Szczepan Wójtowicz pod opieką rodziców i nauczycieli- paniami Moniką Szewczyk, Elżbietą Kołodziej i Edytą Musiał uczestniczyli w podsumowaniu XI Miejsko – Gminnego Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego dla dzieci niepełnosprawnych pod hasłem „Najpiękniejsza bombka choinkowa” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Rupniowie.

Dzieci podobnie jak w latach ubiegłych miały okazję zaprezentować swoje prace, w tym roku  przepiękne bombki choinkowe, przed rodzicami, nauczycielami i zaproszonymi gośćmi.

Naszym uczniom udało się zająć w konkursie wysokie miejsca:

Łukasz Pucia, Dawid Jurek i Szczepan Wójtowicz – I miejsce

Klaudia Nawalaniec – III miejsce

Bartłomiej Zasadni – wyróżnienie

Jak co roku nagrody były wspaniałe i  wywołały uśmiechy na twarzach każdego z uczestników konkursu. Nie zabrakło również nagród specjalnych przyznawanych przez przybyłych gości.

Po smacznym posiłku przyszedł czas na wspólną zabawę, do której włączyli się, ku radości dzieci, zaproszeni goście.

Serdecznie gartulujemy!!!