Dzień Babci i Dziadka w klasie 2b

22 stycznia uczniowie klasy 2b powitali w progu szkoły wspaniałych gości: Babcie i Dziadków, dla których przygotowali wspaniałe show, złożone z trzech części.

 Pierwszą część, czyli przedstawienie „Idziemy do ZOO” przygotowali na kółku teatralnym. Do niej też sami zaprojektowali i wykonali scenografię. Drugą „Z kolędą” i trzecią „Kochamy Was” przygotowali wspólne w klasie.

Poszczególne części poprzeplatane były piosenkami, pastorałkami, kolędami granymi na skrzypcach i fletach oraz tańcem. Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni i gorąco oklaskiwali swoje wnuki.

Program został przygotowany pod kierunkiem D. Ługowskiej.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wspaniałym mamom (Marzenie Borycz, Marii Radzik, Małgorzacie Wilczek, Annie Wilczek, Magdalenie Wilczek, Edycie Wyżyckiej),  które przygotowały słodkie przyjęcie.

Zdjęcia udostępniła pani Paulina Papież

 

Skip to content