Szkolne spotkanie opłatkowe

Tradycji stało się zadość. Dzisiaj w naszej szkole miało miejsce spotkanie opłatkowe. Rozpoczął je pan dyrektor Albert Golonka, życząc wszystkim zebranym spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Modlitwę poprowadził i opłatki poświęcił ks. proboszcz dr Kazimierz Fąfara. W świąteczny nastrój wprowadziły nas przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 4, które brawurowo wykonały kolędy i pastorałki (te same, które przyniosły im laury na konkursie Kolęd i Pastorałek). Miła dla ucha była też muzyka szkolnej orkiestry pod batutą  pana Wojciecha Dudka. Nad całością czuwał pan Janusz Matras. 

Wspólne spotkanie było okazją do podziękowania nauczycielom i uczniom za trud włożony w pomoc w przygotowaniu 90.Rocznicy powstania Górskiej Szkoły Rolniczej w Łososinie Górnej. Pamiątkowe dyplomy wręczył pan Stefan Hutek, prezes Stowarzyszenia Ziemi Limanowskiej. 

 Uczniowie po wspólnej modlitwie przy Światełku Betlejemskim (przywiezionym na tą okazję przez  harcerzy)) i poświęceniu opłatków, składali sobie życzenia. 

Życzymy wszystkim zdrowych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwil zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Oby był lepszy od poprzedniego!

 

Skip to content