Pastorałka ,,Od ucha do ucha”

Pastorałka ,,Od ucha do ucha” w wykonaniu uczniów klasy 1 b wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.
Dnia 16 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 1b wzięli udział w warsztatach z rękodzieła. Dzieci tworzyły gwiazdy na choinkę z rolek  po papierze toaletowym. Okazuje się, że często z rzeczy już nieprzydatnych można wyczarować prawdziwe cudeńka, a jeszcze przy tym dobrze się bawić. Papierowe rolki zyskały „drugie życie”. Podczas warsztatu prowadzona była góralska zabawa integracyjna ,,Piekorz”.
Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć. Uczniowie wykonali ozdobę pod okiem pani Magdaleny Rosiek, która wykonuje rękodzieło wykorzystywane do sesji  fotograficznych.
Warsztaty zorganizowały pani Edyta Musiał i pani Marta Śmiałek. Podziękowania składamy wychowawczyni 1b pani Annie Palacz, która koordynowała warsztaty.

Skip to content