Wstępne wyniki konkursu „Odblaskowa Szkoła”

Na stronie Małopolskiej Komendy Policji pojawiły się wstępne wyniki konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Zgodnie z podaną informacją nasza szkoła zajęła 7 miejsce w województwie, zdobywając aż 1320 pkt. Wyprzedziliśmy tym samym prawie 300 szkół z województwa i poprawiliśmy zeszłoroczny wynik o 3 miejsca.

Wyniki zostały ustalone 21 listopada 2019 roku w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie przez Zespół Jury X edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, składający się z przedstawicieli organizatorów i partnerów akcji: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, TVP Kraków.

Wyniki dostępne tu: http://malopolska.policja.gov.pl/sites/default/files/users/user36622/wstepne_wyniki_tabela_odblaskowa_szkola_2019.pdf

Akcją jak co roku kierowała niezastąpiona pani Zofia Pachut, której pomagała pani Edyta Musiał.

Składamy serdeczne podziękowania:

• Firmie Midrew – producentowi stolarki budowlanej,
  • Delikatesom „Centrum” w Łososinie Górnej,
  • Firmie Wajda MECHANIKA-DIAGNOSTYKA-POJAZDOWA,
  • Firmie Gold Drop,
  • Firmie Doratex,
  • Nadleśnictwu Limanowa,
  • Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej,
  • Firmie bdART,
  • Firmie Limatur,
  • Bankowi Eurobank w Limanowej,
  • Policjantom z Komendy Policji w Limanowej,
  • Strażakom z OSP w Łososinie Górnej,
  • Ratownikom z Auto Moto Klubu w Limanowej,
  • Panu Pawłowi Jurkowi,
  • Dyrekcji szkoły, nauczycielom, uczniom oraz wszystkim, którzy wspierali nasze akcje.