Podziękowania od ministra edukacji

Nasi uczniowie wzięli udział w akcji MEN „Szkoła Pamięta”. Obszerna relacja jest dostępna na naszej stronie https://www.zsp4.limanowa.pl/2019/10/akcja-men-szkola-pamieta/.

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski podziękował za włączenie się akcji „Szkoła pamięta”, która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

Do akcji „Szkoła pamięta” przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy w sumie 11 208 zgłoszeń od szkół, przedszkoli i placówek oświatowych.
Minister przekazał pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.
Skip to content